SNOMED CT informacinė sistema

Jamaika – pirma narė iš Karibų regiono, priimanti SNOMED kaip būtiną skaitmeninės sveikatos dalį

 

 

 

SNOMED International su džiaugsmu praneša, kad Jamaika prisijungė prie pasaulinės SNOMED CT bendruomenės ir tampa SNOMED International pirmąja nare iš Karibų regiono.

 

 

Jamaika – trečias pagal dydį salynas Karibų jūroje, turintis beveik 3 milijonus gyventojų. Šiuo metu Jamaika patiria didžiulę skaitmeninę sveikatos priežiūros sistemos transformaciją, kurią į priekį stipriai veda nacionalinis EHR pilotinis projektas ir sveikatos duomenų mainų platforma. Šios pažangios iniciatyvos leis pacientams pasiekti savo sveikatos duomenis ir sutrumpinti pereinamąjį laikotarpį tarp viešosios ir privačiosios sveikatos priežiūros sistemų. Pasitelkdama technologijas Jamaika siekia pagerinti prieigos prie sveikatos priežiūros ir jos kokybės galimybes, Jamaika yra pasirengusi žengti žymius žingsnius gerinant savo piliečių gerovę ir parodyti pavyzdį kitoms regiono valstybėms.

 

 

2007 m. įkurta devynių steigiamųjų narių, SNOMED International yra ne pelno siekianti tarptautinė organizacija, kuri yra valdoma organizacijos narių. Jamaikos priėmimas SNOMED CT, plačiausiai pasaulyje naudojamos sveikatos terminologijos, yra svarbus jos skaitmeninės sveikatos transformacijos dalis: tai ne tik suteikia prieigą prie SNOMED CT ir SNOMED International susijusių produktų ir paslaugų, bet ir atveria duris plačiai ekspertų bendruomenei, į kuria įeina kiti nariai, bendradarbiavimo partneriai, mokslininkai, politikos kūrėjai, diegėjai, tiekėjai, sveikatos priežiūros teikėjai, pacientai ir piliečiai. Sužinokite daugiau apie įvairias suinteresuotas šalis, prisidedančius prie SNOMED CT naudojimo ir nuolatinės plėtros, adresu www.value.snomed.org

 

 

Prisijungdama prie 48 narių iš viso pasaulio bendruomenėje Jamaikos Sveikatos ir gerovės ministerija bus Nacionalinis SNOMED CT terminologijos valdymo centras. Ministerija paskirs atstovus į Generalinę Asamblėją ir Narių forumą, tai yra pagrindiniai valdymo organai, kurie formuoja ir vadovauja SNOMED International projektams ir produktams, skatina konsultacijas ir komunikaciją tarp SNOMED International ir narių bei priima pagrindinius organizacinius sprendimus.

 

 

,,Mes džiaugsmingai sveikinam mūsų pirmąją Karibų regiono narę", – sakė SNOMED International generalinis direktorius Don Sweete. ,,SNOMED CT diegimas Jamaikoje atitinka šalies įsipareigojimą skaitmeniškai transformuoti savo sveikatos sistemą ir prisidės prie geresnių pacientų rezultatų.“

 

 

Norėdami sužinoti daugiau apie Jamaikos sveikatos ir gerovės ministeriją galite apsilankyti, jų internetiniame puslapyje www.moh.gov.jm. Apsilankykite Jamaikos puslapyje SNOMED International tinklalapyje, kad galėtumėte peržiūrėti šalies atstovus Narių Forume ir Generalinėje Asamblėjoje.

 

 

Norėdami sužinoti daugiau apie SNOMED International ir SNOMED CT, galite apsilankyti internetinėje svetainėje www.snomed.org.