SNOMED CT informacinė sistema

SNOMED International pristato naujus valdybos narius

 

 

SNOMED International paskelbė apie naujai paskirtą valdybą. Valdybos atnaujinimo procesas inicijuotas 2017 m. vasario mėnesį, siekiant užtikrinti organizacijos veiksmingumą, tvarumą ir augimą. Be to, remiantis gerąja praktika, SNOMED International sumažino savo narių skaičių nuo dešimties iki septynių narių.

 

Kandidatų pasirinkimas buvo labai sudėtingas procesas, kadangi daug puikių žmonių pareiškė norą dalyvauti atrankose. SNOMED International valdyba iš viso apsvarstė net 66 prašymus dėl galimybės tapti valdybos nariais. Nauja valdybos narių sudėtis oficialiai įsigaliojo nuo 2017 m. balandžio 24 d.  12:00 val. (BST laiku). Naująją valdybą sudaro šie septyni nariai:

 

 

  1. Lady Barbara (valdybos pirmininkė)     logo
  2. Cheemin Bo-Linn
  3. Douglas B. Fridsma, MD, PhD, FACP, FACMI 
  4. Gong Mengchun
  5. Jeremy Thorp
  6. Joanne Burns

 

 

 

 

Valdybos nariai turi teisinę ir priežiūros atsakomybę už SNOMED International valdymą ir naudojimą. Valdybos paskyrimo terminai išskirstyti su ilgiausia naryste trejiems metams ir trumpiausia – vieneriems metams. SNOMED International atkreipia dėmesį, kad valdybos paskyrimas nėra susijęs su vykdomojo direktoriaus pozicija, atsakinga už teisinį organizacijos valdymą.

 

SNOMED International taip pat reiškia nuoširdžiausią padėką ankstesniems valdybos nariams už jų atsidavimą darbui, susijusiam tiek su organizacijos strategine kryptimi, tiek ir su konsultavimo ir dalyvavimo visame SNOMED International valdymo atnaujinimo procese.