SNOMED CT informacinė sistema

SNOMED International ir Digital China Health Technologies pasirašė SNOMED CT švietimo sutartį

 

DCHealth ir SNOMED International sutarė tiekti bendrai suderintą SNOMED CT edukacinį turinį, įskaitant organizacijos kliniškai  bei techniškai kuruojamus steigimo ir diegimo kursus. Kaip šio susitarimo dalis, DCHealth tarnaus kaip SNOMED International švietimo programos tęsėja Kinijoje ir bus įgaliota išduoti atitinkamus kursų baigimo pažymėjimus.

 

DCHealth yra novatoriška sveikatos priežiūros IT ir didžiųjų duomenų (angl. Big Data)  įmonė, užmezgusi ryšius su SNOMED International. DCHealth įsipareigojo plėtoti nepriklausomą technologijų sistemą, plėtoti ir diegti naujoves sveikatos priežiūros didžiųjų duomenų ir tiksliosios medicinos srityse, siekdama skatinti sveikatos priežiūros informacines technologijas visame pasaulyje.

 

2015 m. SNOMED International pradėjo rengti švietimo programas, siekdama paremti SNOMED CT supratimą, naudojimą ir įgyvendinimą. Nuo to laiko, pademonstravus organizacijos narių ir dukterinių įmonių bazės augimą, SNOMED International ieško būdų, kaip išplėsti savo galimybes ugdyti suinteresuotą auditoriją klinikinėje terminologijoje. Neseniai vykusioje „SNOMED CT Expo 2019“ parodoje SNOMED International pristatė populiariausių vadovų ir seminarų medžiagą. 

 

„Mes matome ir vertiname didėjantį susidomėjimą bei paklausą SNOMED CT švietimo srityje, Kinijoje“ – teigė SNOMED International generalinis direktorius Don Sweete. Jis taip pat teigė: „Mums didelė garbė dalyvauti šiame švietimo teikimo sutarime su DCHealth ir vertiname galimybę žengti į šią gyvybiškai svarbią rinką naudojantis mūsų išsamia ir brandžia švietimo programa“.

 

Digital China Health generalinis direktorius David Shi su žurnalistais pasidalijo žinute: „Kinijoje mes taip aistringai žiūrime į didžiuosius duomenis ir dirbtinį intelektą (angl. AI) sveikatos priežiūros srityje, tačiau be išsamaus kodavimo medicininių duomenų nauda iš esmės yra ribota. Noras pritaikyti pasaulyje pirmaujančią terminologiją patenkina šią puikią galimybę asistuoti  SNOMED CT skleidžiant švietimą šalyje. Vietiniai ekspertai, turėdami praktinės patirties įgyvendinant nacionalinius vėžio, širdies ir inkstų ligų projektus, sužinos, kad SNOMED CT yra ta dalis, kurios jie ieškojo“.