SNOMED CT informacinė sistema

„Microsoft teams“ mokymai

 

 

Š. m. rugsėjo 14 d. vyko pokalbių įrankio „Microsoft Teams“ pažengusio lygmens praktiniai mokymai, kuriuose dalyvavo ir Nacionalinio SNOMED CT terminologijos valdymo centro darbuotojai. Mokymai vykdytimicrosoft_teams Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Informacinės visuomenės plėtros komiteto iniciatyva, juos organizavo UAB „Microsoft Lietuva" kartu su UAB „Fortevento".  

 

 

„Microsoft Teams“ – tai pokalbių, susitikimų, turinio dalinimosi internete sprendimas. Mokymų metu aptarti komandinių ir individualių užduočių valdymo sprendimai, paaiškinta, kaip surasti kolegas Teams aplikacijoje. Detaliai išaiškinta ir pademonstruota, kaip naudoti pokalbių funkcijas, t. y. sukurti pokalbių grupes, paskambinti kolegai (garso / vaizdo susitikimai), susivesti kontaktus ar jų grupes. Ypatingai aktuali mokymų dalis – nuotoliniai susitikimai, todėl parodyta, kaip suorganizuoti susitikimą, paaiškinta apie galimus susitikimo nustatymus – dalyvių roles / virtualųjį laukiamąjį, darbą grupėse (angl. Breakout Rooms) bei susitikimų įrašymą.

 

 

Taip pat pademonstruota, kokiu  turiniu galima dalintis susitikimo metu, pavyzdžiui, darbastalio vaizdu, virtualia lenta, aplikacijomis, leidžiančiomis kurti apklausas susitikimo metu bei peržiūrėti jų statistiką po susitikimų. Na, ir žinoma pristatytas darbas komandose: komandų kūrimas, kanalai, teisių valdymas, Teams naudojimo gerosios praktikos, darbas su dokumentais, įrankių pridėjimas komandoje. Dirbant su skirtingais žmonėmis, galima naudotis skirtinga informacija ir skirtingais įrankiais, įtraukiant atitinkamus failus ir programas kaip skirtukus į bet kurį komandų pokalbį.

 

 

Pokalbių irankis „Microsoft Teams“ turi daugybę programų ir įrankių, mokymosi turinį paverčiančių interaktyviu, patraukliu darbuotojui, patogiai pateikiamu ir lengvai prieinamu.